Reprezentovali: Bukovič Michal, Polák Martin, Jablonický Michal, Branislav Barčák, Polák Marek, Havel Vladimír, Havran Juraj, Ondruš Marek

Základná skupina:
1.zápas
FC Santos - Elza Lions 0:2
Strelci: Havel, Barčák
Velmi doležítý zapas ako sa ukázalo vďaka tomu že sme dokázali streliť 2 góly a to nám vlastne zabezpečilo postup do daľšej fázy turnaja. Zápas bol veľmi tažký ako v podstate všetky. 1 gól padol po akcii MrBossa ktory našiel prihrávkou Havlíka a pre toho už nebol problem dať gól a poistku potom zabezpečil Braňo.
2.zápas
Elza Lions - FC Trúnek 0:1
Strelci: ee
Druhý zápas sme hrali trošku staticky a to sa náma nevyplatilo sice sme mali možno viacej z hry ale nepodarilo sa nám streliť žiadny gól.
3.zápas
Formula - Elza Lions 0:0
Strelci: ee
Tretí zápas sme síce nevyhrali ale ani neprehrali uhrali sme proti súperovi ktorý hral zo velmi zabezpečenej obrany doležity bod. Supiny bola veľmi ťažká čo svedčilo o tom že všetky mužstvá mali rovnaký počet bodov ale vzhľadom nato že sme mali dobré skóre 2:1 tak sme postúpili s prvého miesta a boli sme nasadení do daľšej časti turnaja.
Semifinále:
Elza Lions - Ollé 1:0
Strelec: Barčák
Musím napísať že náš najlepší zápas na turnaji. Zo začiatku bol súper trošku hravejší mladí chlapci mali rady loptu ktorú neradila požičiavali a veľka zmena nastala asi tak v prvej polovici prvého polčasu kde bol v strede ihriska faul kde išiel potom protihráč do brejku ale Meme jr. urobil opicu a zavesil sa na protihráča aby mu znemožnil dať gól a potom to začalo. Chlapcom sa povedalo že keď chcú mať trvdú hru tak ju majú mať. Začala tvrdá hra do tela ktorú sme začali hrať. Vypustili 7. besných psov z klietky a Tý začali robiť poriadky na ihrisku. Súper nedokázal podržať loptu viac ako 2 sekundy lebo keď ju mal dlhšie skončil na zemi "samozrejme" všetko v rámci Fair play niekedy. ešte treba podotknúť Braňovú červenú kartu za vybrané slovíčka na rozhodcu a potom dobehol Juraj a ukázal rozhodcovi kto je šéf na ihrisku Braňova chvíľa prišla v druhom polčase keď dal gól ktorý nás posunul do finálovej skupiny. Druhý polčas bol taký istí ako koniec prvého z našej demolačnej hry sa neupustilo a chlapci dostali lekciu ako nemajú začina tvrdú hru proti Elze.Po skončení zápasu 7. besných psov zavreli opät do klietky aby sa trošku odreagovali.
Finalová skupina:
1.zápas
Elza Lions - Havana 1:1
Finálový zápas sme začali aktívnejšie ale súper nám dal gól ako prvý sice s brutalnym šťastím keď trafil cez celé ihrisko do prázdnej bránky. Potom sme museli začat hrať my. Juro vystrelil brutálnu strelu ktorú brankár chytil rukou a tak sme kopali z celého ihriska na prázdnu bránku. Šance sa chytil najhráčik ale netrafil, potom nám vysvetlil že s 10 striel 9 vždy trafí že toto bola tá desiata. V druhom polčase sme rozohrali vari najkrajšiu akciu turnaja po osi MrBoss Najhráčik Mišo a na konci všetkého bol zase Braňo konečne sa presadil aj strelecky na turnajoch. Do konca zápasu sa už nič potom nestalo
2.zápas
Elza Lions - Kladivári 0:0
Strelec: ee
Do posledného zápasu na turnaji sme išli z vedomím že musíme vyhrať aby sme pomyšlali na víťžstvo na turnaji. Prvý polčas sme mali prevahu mali sme aj šance nastrelili sme dve tyčky ale nedokázali sme s toho vyťažiť vysnivaný gól. Druhý polčas sme otvorili viacej hru s čoho začali mať šance aj súper ale nič mu nám tam nepadlo ale ani my sme už nedokázali streliť gól, takže nakoniec sme skončili na veľmi peknom treťom mieste ktoré považujeme za úspech aspoň dúfam.